• Sıkca Sorulan Sorular

    Aklınıza Takılan Her Soruyu Sorun Bizler Yanıtlıyalım.

Sıkca Sorulan Sorular

Karayolu kullanılarak ‘’AB’’ standartlarında belgeli yeni model lüks otobüslerle yapılmaktadır. Tecrübeli şoförlerimiz ve yol rehberlerimiz sayesinde güven ve huzurla seyahat edebilirsiniz.

Gezi grubuna dâhil olmak için öncelikle hangi etkinliğimize katılacağınıza karar verip başvuru yapmanız gerekmektedir. Web sitemiz üyelerinden ve/veya şahsen başvurularınız kabul edilir. Yüz yüze ve/veya mail yolu ile neler yapmanız gerektiği konusunda size bilgi verilecektir. Daha sonra vize işlemlerinizi gerçekleştirip gezi tarihinin gelmesini bekleyebilirsiniz.

Görülmesi gerek yerler grup olarak ziyaret edilmekte ardından serbest zaman verilmektedir.

Konaklamalar ‘’AB’’ standartlarında ¾ yıldızlı otellerde 2 ve 3 kişilik odalarda (oda kahvaltı) yapılmaktadır.

Verilen molalarımızda ve otellerimizde bu tarz ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Tüm ülkelerde Türk lokantası veya yöresel tatları tadabileceğimiz restoranlar bulabilirsiniz. Ayrıca yeme içme maliyetleriniz düşürmek için yanınızda konser ve gibi uzun ömürlü yiyecekler bulundurabilirsiniz. Ortalama genel masrafınız 250 €- 300 € yeterlidir.

Konaklama ve ulaşım  ücretimize dahildir. Bunun dışında ücret talep edilmez. Ücret dışında kalan Pasaport – vize sigorta, müze – ören girişleri, yeme- içme ve şehir içi genel ulaşımlar ücrete dâhil değildir.

Bizimle seyahat etmeye karar verdiğinizde, seçtiğiniz tur bedelinin %25’inin ön ödeme olarak alıyoruz. Kalanını gideceğiniz tarihte ödersiniz.

Kurumumuz pasaport ve vize konusunda her türlü desteği sağlamaktadır.

Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli olan Euro’nun alınması tavsiye olunur.

BÜYÜK DANS KAMPANYASI:

DutchEnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish